
НАДІЙНИЙ БЛОК Живлення МОДУЛЬНИЙ THERMALTAKE 750 W ATX 24+4 (+8pin НА ПРОЦ) + 2по 6PIN+1по8 PIN ДЛЯ ВІДЕО
1 780 ₴
- В наявності
- Код: з НІМЕЧЧИНИ, ПЕРЕВІРЕНИЙ
Реалізуємо блоки живлення Б/У, привезені з НІМЕЧЧИНИ. Потужністю - від 550 W до 750 W ВСІ ФІРМОВІ, БРЕНДОВІ з ГАРАНТІЄЮ.
Конкретно дана модель - НАДІЙНИЙ МОДУЛЬНИЙ блок живлення ПРОФЕСІЙНОЇ серії БРЕНДОВОГО ВИРОБНИКА THERMALTAKE на 750W потужністю. Знаменита серія – TOUGHPOWER. Точна назва моделі блоку - THERMALTAKE TOUGHPOWER 750AP ATX 12V 2.2
ЦЕЙ БЛОК оснащений ВЕЛИКИМ ТИХИМ ВЕНТИЛЯТОРОМ на 140мм і ТІЛЬКИ ТАКИМИ РОЗ'ЄМАМИ ЖИВЛЕННЯ :24+4 pin, ( також є 8 pin живлення процесора для сучасних материнських плат) + 2 роз'єми по 6 PIN ( для підключення додаткового живлення відеокарти ) + в одному з них є дозастібка на 8 PIN ( для підключення ще більш потужних відеокарт ) + 5 SATA роз'ємів + 4 Molex .
Блок Ретельно перевірений ( під навантаженням ) і БЕЗ БУДЬ- ЯКИХ ВАД, ПОВНІСТЮ і АБСОЛЮТНО СПРАВНИЙ !
ВАЖЛИВО !!! - У РЕМОНТІ НІКОЛИ НЕ БУВ.
Надамо час ( гарантію ) на перевірку його повну перевірку та обкатку. Ціна остаточна, без торгу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Кількість кулерів | 1 |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Стан | Вживані |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin, 6 pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| БЛОКИ ЖИВЛЕННЯ | 750 W |
| Потужність | 750W |
| Стандарт 80 PLUS | не вказано |
- Ціна: 1 780 ₴




