Двосторонній високий матрац (70х200 см) і висотою-11 см - "вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичним ефектом . Відмінний товар за дуже розумну ціну.
Детальні характеристики :
Висота (см) - 11 см
Ступінь комфорту-жорсткий, симетрична жорсткість
Тип-безпружинний
Особливості - з ефектом " зима-літо»
Наповнювач-високоеластична піна Springform
Тканина / Матеріал - Жаккард
Сегмент - для будь-якого віку
Індекс жорсткості - 4.5 / 4.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вид жорсткості | Середні |
| Висота, см | 11 см |
| Довжина, см | 200 см |
| Додаткові характеристики | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн, решта суми - накладеним платежем. Або повна оплата на розрахункову карту ПриватБанк. |
| Доставка/Оплата | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн, решта суми - накладеним платежем. Або повна оплата на розрахункову карту ПриватБанк. |
| Жорсткість | 5,4 |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце, кг | 140 |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Наповнювач | SpringFoam |
| Особливості | Ортопедичні,Стійкі до пиловому кліща,Двосторонні,Зима-Літо |
| Розмір (") | 70х: 70x200 см |
| Спальний розмір | Односпальні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безпружинні |
| Ширина, див | 70 см |
| Ефект "Зима-Літо" | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 337 ₴









