
Матрац 80х200 см БАГАТОШАРОВИЙ c ЛАТЕКСОМ +КОКОС +ТЕРМОВОЙЛОК Висота-22 см Homefort «NEW YORK»
9 309 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2030561
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ матрац БЕЗПРУЖИННИЙ, висотою - 22 см , Модель - "NEW YORK" c ЛАТЕКСОМ від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичним ефектом . Ця БАГАТОШАРОВА модель, оснащена крім Високоеластичної піни SpringFoam + ЛАТЕКСУ ще і додатковими шарами НАТУРАЛЬНОГО КОКОСОВОГО ВОЛОКНА і ТЕРМОВОЙЛОКА . Завдяки цьому МАЄ РІЗНОБІЧНУ ЖОРСТКІСТЬ - "М'який" з одного боку (для тих, хто любить м'якше) і "Жорсткий" з іншого боку ( хто любить жорсткіше ) .
Матрац «NEW YORK» — сприяє повному розслабленню спини під час відпочинку. Особливий комфорт забезпечують високоякісні матеріали, такі як: піна SpringFoam і Термовойлок. Саме піна SpringFoam забезпечує достатню жорсткість і пружність матраца. А кілька додаткових прошарків ЛАТЕКСУ, Термовойлока і КОКОСОВОГО ВОЛОКНА ( які є у складі виробу) , пом'якшують твердість основи, а також забезпечують ефект "Зима-Літо".
Відмінний модель за дуже розумну ціну. А висота цієї моделі ( 22 см ) ОПТИМАЛЬНО підходить для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Також слід зазначити, що ця модель витримує серйозні навантаження ( до 150 КГ на одне спальне місце) ! Тому успішно підходить повним або рослим користувачам.
Детальні характеристики :
Висота (см) - 22 см
ТИП - Безпружинний
Наповнювач - Латекс, Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно, Термовойлок
Тканина - Стрейч-Жаккард
Особливості - З ефектом "Зима-Літо"
Сегмент - Для всіх віків
ЖОРСТКІСТЬ - Різнобічна жорсткість ( М'який з одного боку + з іншого Жорсткий )
Індекс жорсткості - 3.5 / 4.5
Максимальне навантаження - До 150 кг
В НАЯВНОСТІ У НАС Є ТАКІ ТИПОРОЗМІРИ :
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см) .
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра, латексна піна, термоповсть, Sping Foam, латексована кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Тип | Безпружинні |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Індекс жорсткості | 3.5 / 4.5 |
| Сегмент | Для всіх віків |
| Висота (см) | 21 см |
| Максимальне навантаження | До 150 кг |
| Наповнювач | Латекс Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно, Термовойлок |
| Розмір (см) | 80х190 см |
| Тканина / Матеріал | Стрейч-жаккард |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість, Жорсткий, Різнобічна жорсткість |
- Ціна: 9 309 ₴




