
ВСІ РОЗМІРИ Матрац БЕЗПРУЖИННИЙ Висота-11 см "Вдалий 10" HomeFort ОРТОПЕДИЧНИЙ
4 337 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2030549
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ матрац, БЕЗПРУЖИННИЙ, висотою - 11 см - "Вдалий 10" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичний ефектом . Відмінний товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір-оптимальний по висоті і підійде для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Детальні характеристики :
Висота (см) - 11 см
Тип- Безпружинний
Наповнювач - Високоеластична піна SpringFoam
Тканина - Матеріал Жаккард
Особливості - з ефектом " Зима-Літо"
Сегмент - для будь-якого віку
Індекс жорсткості - 4.5 / 4.5
Максимальне навантаження - до 140 кг
В НАЯВНОСТІ У НАС Є ТАКІ ТИПОРОЗМІРИ :
розмір 70х190 см і розмір 70х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см)
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см).
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см)
розмір 200х200 см
(Висота 11 см)
(Висота 16 см)
(Висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, Sping Foam |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Висота | 11 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Тип | Безпружинні |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Індекс жорсткості | 4.5 / 4.5 |
| Сегмент | Для всіх віків |
| Висота (см) | 11 см |
| Максимальне навантаження | До 140 кг |
| Наповнювач | Високоеластична піна SpringFoam, Вовна |
| Розмір (см) | 70х190 см |
| Тканина / Матеріал | Жаккард |
| Ступінь комфорту | Жорсткий, Симетрична жорсткість |
- Ціна: 4 337 ₴




