
Матрац БАГАТОШАРОВИЙ 120х190 см ТЕРМОВОЙЛОК+ВОВНА,Висота 21см,"GENOA",Безпружинний TM Homefort Ортопедичний
9 477 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2030440
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ 1,5-спальний матрац БЕЗПРУЖИННИЙ, розміром 120х190 см і Заввишки 21 см , Модель - "GENOA" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичним ефектом . Ця БАГАТОШАРОВА модель, оснащена крім Високоеластичної піни SpringFoam ще й шарами ТЕРМОВОЙЛОКА і ВОВНИ ) .
Матрац «Genoa» — це сучасна модель ортопедичного матрацу, яка сприяє повному розслабленню спини під час відпочинку. Особливий комфорт забезпечують високоякісні матеріали, такі як: вовна, піна SpringFoam, термовойлок. Саме піна SpringFoam забезпечує достатню жорсткість і пружність матраца. А кілька додаткових прошарків Термовойлока і Вовни ( які є у складі виробу) , пом'якшують твердість основи, а також забезпечують ефект зима-літо.
Відмінний модель за дуже розумну ціну. А висота цієї моделі ( 21 см ) ОПТИМАЛЬНО підходить для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Також слід зазначити, що ця модель витримує серйозні навантаження ( до 150 КГ на одне спальне місце) ! Тому успішно підходить повним або рослим користувачам.
Детальні характеристики :
Висота (см) - 21 см
ТИП - Безпружинний
Наповнювач - Високоеластична піна SpringFoam, Термовойлок, Вовна
Тканина - Матеріал Стрейч-жаккард
Особливості - З ефектом "Зима-Літо"
Сегмент - Для всіх віків
Індекс жорсткості - 5 / 5
Максимальне навантаження - До 150 кг
В НАЯВНОСТІ У НАС Є ТАКІ ТИПОРОЗМІРИ :
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см) .
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, термоповсть |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Висота | 21 см |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Тип | Безпружинні |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Індекс жорсткості | 5 / 5 |
| Сегмент | Для всіх віків |
| Висота (см) | 21 см |
| Максимальне навантаження | До 150 кг |
| Наповнювач | Високоеластична піна SpringFoam, Термовойлок, Вовна |
| Розмір (см) | 180х200 см |
| Тканина / Матеріал | Стрейч-жаккард |
| Ступінь комфорту | Жорсткий, Симетрична жорсткість |
- Ціна: 9 477 ₴



