
ВСІ РОЗМІРИ Матрац МНОГОСЛИЙ З "МЕМОРІ" +КОС +ТЕРМОВИЙЛОК (з ПАМ'ЯТЮ) Висота-22 см Homefort «NEW YORK»
9 092 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2030442
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ матрац, БЕЗРУЖНИЙ, заввишки — 22 см, Модель — "NEW YORK" з ПАМ'ЯТЬЮ МЕМОРІ від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичний ефектом. Ця модель великогоСЛойна, обладнана помимо Високоеластичний піни SpringFoam + ПЕНИ з ПАМ'ЯТЬЮ Memory Foam ще й додатковими шарами НАТУРАЛЬНОГО КОКОСОВОГО ВОЛОКНА та ТЕРМОВОЇЛОКА . Завдяки цьому МАЄ РОЗНОСТОРОННЮ ЖОРСТКІСТЬ " М'який" з одного боку (для тих, хто любить пом'якше) і " Жорсткий" з іншого боку (хто любить пожорстко ) .
Матрас «NEW YORK» — сприяє повному розслабленню спини під час відпочинку. Особливий комфорт забезпечують високоякісні матеріали, як-от: піна SpringFoam і Термоповсть. Саме піна SpringFoam забезпечує достатню жорсткість і пружність матраца. А кілька додаткових прошарків Піни з ПАМ'ЯТЮ Memory Foam, Термоповсті та КОКОСОВОГО ВОЛОКНА ( які є в складі виробу), пом'якшують твердість основи, а також забезпечують ефект "Зима-Літо".
Прекрасна модель за дуже розумну ціну. А висота цієї моделі (2) cм ) ОПТИМАЛЬНО підходить для більшості моделей ліжок (не низько та не дуже високо).
Також треба зазначити, що ця модель витримує серйозні навантаження (до 150 КГ на одне спальне місце)! Тому успішно підходить повним або ролим користувачам.
Детальні характеристики:
Висота (см) — 22 см
ТИП — Безпружинний
Наповнювач Memory Foam (Пана з пам'яттю), Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно, Термоповсть
Тканина - Стрейч-Жакард
Особливості — З ефектом "Зима-Літо"
Сегмент — Для будь-якого віку
ЖОРСТКІСТЬ Різнобічна жорсткість ( М'який з одного боку + Жорсткий з іншого)
Індекс жорсткості — 3.5 / 4.5
Максимальне навантаження — до 150 кг
У НАЛИЧІ У НАС ЕСТІ ТЯКИ ТИПОРАЗМІРИ:
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см) .
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, меморіформ, термоповсть, Sping Foam, Memory foam, кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість зон жорсткості матраца | 2 |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Тип | Безпружинні |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Індекс жорсткості | 3.5 / 4.5 |
| Сегмент | Для всіх віків |
| Висота (см) | 22 см |
| Максимальне навантаження | До 150 кг |
| Наповнювач | Memory Foam піна з пам'яттю, Високоеластична піна SpringFoam, Натуральне кокосове волокно, Термовойлок |
| Розмір (см) | 80х190 см |
| Тканина / Матеріал | Стрейч-жаккард |
| Ступінь комфорту | Середня жорсткість, Жорсткий, Різнобічна жорсткість |
- Ціна: 9 092 ₴




