
МАТРИас БЕЗПРУЖИНHИЙ 140х190 ВИСОТА-11 см "Вдалий-10" HomeFort ALEX Ортопедичний ПОЛУТОРНИЙ
5 978 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Повноцінний двосторонній Матрац для полуторного ліжка розміру 140х190 і заввишки — 11 см "Вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичний ефектом. Чудовий товар за дуже розумну ціну.
Детальні характеристики:
Висота (см) — 11 см
ТИП — Безпружинний
Наповнювач — Високоеластична піна SpringFoam
Тканина - Матеріал Жакард
Особливості — З ефектом "Зима-Літо"
Сегмент — Для будь-якого віку
Індекс жорсткості — 4.5/4.5
Максимальне навантаження — До 140 кг
ТАКОЖ У НАЛИЧІ У НАС ЕСТ ІНШІ ТИПРАЗМІРИ :
розмір 70х190 см і розмір 70х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см) .
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 200х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, Sping Foam |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Висота | 11 см |
| Розмір матраца, см | 140х190 |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 140 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 25 кг |
- Ціна: 5 978 ₴





