
МАТРАЦ БЕЗПРУЖИННИЙ 180х190 ВИСОТА-16 см "Вдалий-15" HomeFort ALEX Ортопедичний ДВОСПАЛЬНИЙ ЄВРО,ВИСОКИЙ
8 857 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ Матрац для двоспального ліжка розміру "ЄВРО" ( 180х190 ) і висотою - 16 см - "Вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичним ефектом . Відмінний товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір - оптимальний по висоті і підійде для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Детальні характеристики :
Висота (см) - 16 см
ТИП - Безпружинний
Наповнювач - Високоеластична піна SpringFoam
Тканина - Матеріал Жаккард
Особливості - З ефектом "Зима-Літо"
Сегмент - Для всіх віків
Індекс жорсткості - 5 / 5
Максимальне навантаження - До 140 кг
ТАКОЖ В НАЯВНОСТІ У НАС Є ІНШІ ТИПОРОЗМІРИ :
размер 70х190 см и размер 70х200 см
(высота 11 см)
(высота 16 см)
(высота 21 см)
размер 80х190 см и размер 80х200 см
(высота 11 см)
(высота 16 см)
(высота 21 см) .
размер 90х190 см и размер 90х200 см
(высота 11 см)
(высота 16 см)
(высота 21 см)
размер 120х190 см и размер 120х200 см
(высота 11 см)
(высота 16 см)
(высота 21 см)
размер 140х190 см и размер 140х200 см
(высота 11 см)
(высота 16 см)
(высота 21 см)
размер 160х190 см и размер 160х200 см
(высота 11 см)
(высота 16 см)
(высота 21 см)
размер 180х190 см и размер 180х200 см
(высота 11 см)
(высота 16 см)
(высота 21 см)
розмір 200х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, Sping Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Висота | 16 см |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 25 кг |
- Ціна: 8 857 ₴





