
МАТРАЦ БЕЗПРУЖИННИЙ 180х200 ВИСОТА-21 см "Вдалий-20" HomeFort ALEX Ортопедичний ДВОСПАЛЬНИЙ ЄВРО,ВИСОКИЙ
10 866 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ Матрац для двоспального ліжка розміру "ЄВРО" ( 180х200 ) і висотою - 20-21 см - "Вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичним ефектом . Відмінний товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір - оптимальний по висоті і підійде для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Детальні характеристики :
Висота (см) - 21 см
ТИП - Безпружинний
Наповнювач - Високоеластична піна SpringFoam
Тканина - Матеріал Жаккард
Особливості - З ефектом "Зима-Літо"
Сегмент - Для всіх віків
Індекс жорсткості - 5 / 5
Максимальне навантаження - До 140 кг
ТАКОЖ В НАЯВНОСТІ У НАС Є ІНШІ ТИПОРОЗМІРИ :
розмір 70х190 см і розмір 70х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см) .
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 200х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, Sping Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Висота | 21 см |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
- Ціна: 10 866 ₴





