
Безпружинний матрац HomeFort 90x190 см Висота H-21 см "Вдалий 20", Ортопедичний, Високий
6 514 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (94) 510-12-18
Менеджер з продажу В РОЗДРІБповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двосторонній ВИСОКИЙ Матрац ( 90х190 см ) і заввишки 21 см - "Вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичним ефектом . Відмінний товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір - оптимальний по висоті і підійде для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Детальні характеристики :
Висота (см) - 21 см
Ступінь комфорту - Жорсткий, Симетрична жорсткість
ТИП - Безпружинний
Особливості - З ефектом «зима-літо»
Наповнювач - Високоеластична піна SpringFoam
Тканина / Матеріал - Жаккард
Сегмент - Для всіх віків
Індекс жорсткості - 5 / 5
НАВАНТАЖЕННЯ - Максимальне навантаження До 140 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вид жорсткості | Середні |
| Висота, см | 21 см |
| Довжина, см | 190 см |
| Додаткові характеристики | Товар продається з передоплатою . Терміни відправлення - 3-6 днів після оформлення замовлення та внесення часткової оплати ( завдаток 600 грн). Товар належної якості обміну та поверненню не підлягає |
| Доставка/Оплата | Товар продається з передоплатою . Терміни відправлення - 3-6 днів після оформлення замовлення та внесення часткової оплати ( завдаток 600 грн). Товар належної якості обміну та поверненню не підлягає |
| Жорсткість | 5 |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце, кг | 140 |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Наповнювач | SpringFoam |
| Особливості | Ортопедичні,Стійкі до пиловому кліща,Двосторонні,Зима-Літо |
| Розмір (") | 90х: 90x190 см |
| Спальний розмір | Односпальні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безпружинні |
| Ширина, див | 90 см |
| Ефект "Зима-Літо" | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 514 ₴




