
Безпружинний матрац HomeFort 200x200 см Двоспальний Євро, висота H-21 см "Вдалий 20", Ортопедичний, Високий
11 972 ₴
- В наявності
+380 (94) 510-12-18
Менеджер з продажу В РОЗДРІБповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Повноцінний двосторонній високий Матрац для двоспального ліжка розміру "Євро" (200х200) і висотою-21 см - "вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичний ефектом . Відмінний товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір-оптимальний по висоті і підійде для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Детальні характеристики :
Висота (см) - 21 см
Ступінь комфорту-жорсткий, симетрична жорсткість
Тип-безпружинний
Особливості - з ефектом " зима-літо»
Наповнювач-високоеластична піна Springform
Тканина / Матеріал - Жаккард
Сегмент - для будь-якого віку
Індекс жорсткості - 5 / 5
Навантаження-максимальне навантаження до 140 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вид жорсткості | Середні |
| Висота, см | 21 см |
| Довжина, см | 200 см |
| Додаткові характеристики | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн, решта суми - накладеним платежем. Або повна оплата на розрахункову карту ПриватБанк. |
| Доставка/Оплата | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн, решта суми - накладеним платежем. Або повна оплата на розрахункову карту ПриватБанк. |
| Жорсткість | 5 |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце, кг | 140 |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Наповнювач | SpringFoam |
| Особливості | Ортопедичні,Стійкі до пиловому кліща,Двосторонні,Зима-Літо |
| Розмір (") | 200х: 200x200 см |
| Спальний розмір | Двоспальні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безпружинні |
| Ширина, див | 200 см |
| Ефект "Зима-Літо" | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 972 ₴




