
МАТРАЦ HomeFort "Вдалий-20" 180х190 ВИСОТА - 21 см Ортопедичний БЕЗПРУЖИННИЙ ДВОСПАЛЬНИЙ ЄВРО, ВИСОКИЙ
10 866 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ Матрац для двоспального ліжка розміру "ЄВРО" ( 180х190 ) і висотою - 20-21 см - "Вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичним ефектом . Відмінний товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір - оптимальний по висоті і підійде для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Детальні характеристики :
Висота (см) - 21 см
ТИП - Безпружинний
Наповнювач - Високоеластична піна SpringFoam, Вовна
Тканина - Матеріал Жаккард
Сегмент - Для всіх віків
Індекс жорсткості - 5 / 5
Максимальне навантаження - До 140 кг
ТАКОЖ В НАЯВНОСТІ У НАС Є ІНШІ ТИПОРОЗМІРИ :
розмір 70х190 см і розмір 70х200 см
(висота 10 см) ціна 1210 грн.
(висота 15 см) ціна 1530 грн.
(висота 20 см) ціна 1899 грн.
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 10 см) ціна 1303 грн.
(висота 15 см) ціна 1679 грн.
(висота 20 см) ціна 2095 грн.
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 10 см) ціна 1427 грн.
(висота 15 см) ціна 1833 грн.
(висота 20 см) ціна 2307 грн.
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 10 см) ціна 1844 грн.
(висота 15 см) ціна 2384 грн.
(висота 20 см) ціна 2941 ( 3029 ) грн.
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 10 см) ціна 2086 грн.
(висота 15 см) ціна 2719 грн.
(висота 20 см) ціна 3454 грн.
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 10 см) ціна 2374 грн.
(висота 15 см) ціна 3105 грн.
(висота 20 см) ціна 3941 грн.
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 10 см) ціна 2590 грн.
(висота 15 см) ціна 3425 грн.
(висота 20 см) ціна 4360 грн
розмір 200х200 см
(висота 10 см) ціна 2905 грн.
(висота 15 см) ціна 3816 грн.
(висота 20 см) ціна 4865 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, Sping Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Висота | 20 см |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
- Ціна: 10 866 ₴





