
Матрац 140х190 см БАГАТОШАРОВИЙ HomeFort " NEW YORK з МЕМОРІ" ( Піна з ПАМ'ЯТТЮ + КОКОС +ТЕРМОВОЙЛОК ) Висота H-22 см, 1,5-
15 163 ₴
- В наявності
Повноцінний двосторонній Високий 1,5- спальний матрац, безпружинний, розміром 140х190 см і висотою - 22 см .Модель - "NEW YORK" з ПАМ'ЯТТЮ МЕМОРІ від ТМ Homefort (Україна) та з ортопедичний ефектом. Ця модель багатошарова, оснащена крім високоеластичної піни SpringFoam + піни з ПАМ'ЯТТЮ Memory Foam ще й додатковими шарами НАТУРАЛЬНОГО КОКОСОВОГО ВОЛОКНА та ТЕРМОВОЙЛОКА . Завдяки цьому має різнобічну жорсткість - "М'який" з одного боку (для тих, хто любить м'якше) і "жорсткий" з іншого боку ( хто любить жорсткіше ) .
Матрац "NEW YORK" - сприяє повному розслабленню спини під час відпочинку. Особливий комфорт забезпечують високоякісні матеріали, такі як: піна SpringFoam і Термовойлок. Саме піна SpringFoam забезпечує достатню жорсткість і пружність матраца. А кілька додаткових прошарків піни з ПАМ'ЯТТЮ Memory Foam, Термовойлока і КОКОСОВОГО ВОЛОКНА ( які є в складі виробу) , пом'якшують твердість основи, а також забезпечують ефект "Зима-Літо".
Відмінний модель за дуже розумну ціну. А висота цієї моделі ( 22 см ) ОПТИМАЛЬНО підходить для більшості моделей ліжок (не низько і не дуже високо ).
Також слід зазначити, що ця модель витримує серйозні навантаження (до 150 КГ на одне спальне місце) ! Тому успішно підходить повним або рослим користувачам.
Детальні характеристики :
Висота (см) - 22 см
Тип-безпружинний
Наповнювач-Memory Foam( Піна з пам'яттю ), високоеластична піна SpringFoam, натуральне кокосове волокно, Термовойлок
Тканина-Стрейч-Жаккард
Особливості - з ефектом " Зима-Літо"
Сегмент - для будь-якого віку
Жорсткість-різнобічна жорсткість (М'який з одного боку + Жорсткий з іншого )
Індекс жорсткості- 3.5 / 4.5
Максимальне навантаження - до 150 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вид жорсткості | Різнобічна жорсткість: Різнобічна жорсткість |
| Висота, см | 22 см |
| Довжина, см | 190 см |
| Додаткові характеристики | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн ( інша сума - Накладеним платежем ), або повна оплата на розрахункову карту. |
| Доставка/Оплата | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн ( інша сума - Накладеним платежем ), або повна оплата на розрахункову карту. |
| Жорсткість | 3.5_old,5,4 |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце, кг | 150 |
| Матеріал чохла | Стрейч–жаккард_old |
| Наповнювач | Високоеластична піна SpringFoam, Термовойлок, Вовна |
| Особливості | Ортопедичні,Стійкі до пиловому кліща,Двосторонні,Зима-Літо,З пам'яттю |
| Розмір (") | 140х: 140x190 см |
| Спальний розмір | Полуторні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безпружинні |
| Ширина, див | 140 см |
| Ефект "Зима-Літо" | Є |
- Ціна: 15 163 ₴







