
Матрац HomeFort з ПАМ'ЯТТЮ " МЕМОРІ " 120x190 см, Безпружинний, 1,5-спальний, Висота H-21 см "HAMBURG", РІЗНОБІЧНА
11 814 ₴
- В наявності
Повноцінний двосторонній Високий матрац, БЕЗПРУЖИННИЙ . Розміром-120х190 см, висотою - 21 см - «HAMBURG» з ПАМ'ЯТТЮ " МЕМОРІ " від ТМ Homefort (Україна) та з ортопедичним ефектом .
Ця модель задовольнить потреби будь-якого клієнта, так як МАЄ РІЗНОБІЧНУ ЖОРСТКІСТЬ - "М'який" з одного боку (для тих, хто любить м'якше) і "жорсткий" з іншого боку ( хто любить жорсткіше ) . Відмінна модель за дуже розумну ціну.
Цей типорозмір-оптимальний по висоті і підійде для більшості моделей ліжок ( не низько і не дуже високо ).
Детальні характеристики :
Висота (см) - 21 см
Тип-безпружинний
Наповнювач - Memory Foam піна з пам'яттю, Високоеластична піна Springform
Тканина-Стрейч-Жаккард
Особливості - з ефектом " Зима-Літо"
Сегмент - для будь-якого віку
Жорсткість-різнобічна жорсткість (М'який з одного боку + Жорсткий з іншого )
Індекс жорсткості- 3.5 / 5
Максимальне навантаження - до 140 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вид жорсткості | Різнобічна жорсткість: Різнобічна жорсткість |
| Висота, см | 21 см |
| Довжина, см | 190 см |
| Додаткові характеристики | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн ( інша сума - Накладеним платежем ), або повна оплата на розрахункову карту. |
| Доставка/Оплата | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн ( інша сума - Накладеним платежем ), або повна оплата на розрахункову карту. |
| Жорсткість | 3.5_old,5 |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце, кг | 140 |
| Матеріал чохла | Стрейч–жаккард_old |
| Наповнювач | Memory Foam піна з пам'яттю, Високоеластична піна SpringFoam |
| Особливості | Ортопедичні,Стійкі до пиловому кліща,Двосторонні,Зима-Літо,З пам'яттю |
| Розмір (") | 120х: 120x190 см |
| Спальний розмір | Полуторні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безпружинні |
| Ширина, див | 120 см |
| Ефект "Зима-Літо" | Є |
- Ціна: 11 814 ₴




