
Безпружинний матрац HomeFort 70x190 см Висота H-21 см "Вдалий 20", Ортопедичний, Високий
5 760 ₴
- В наявності
+380 (94) 510-12-18
Менеджер з продажу В РОЗДРІБповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двосторонній ВИСОКИЙ Матрац (70х190 см) і заввишки — 21 см — "Вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичний ефектом. Чудовий товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір — оптимальний за висотою та підійде для більшості моделей ліжок (не низько та не дуже високо).
Детальні характеристики:
Висота (см) — 21 см
Ступінь комфорту — Жорсткий, симетрична жорсткість
ТИП — Безпружинний
Особливості — З ефектом «зима-літо»
Наповнювач — Високоеластична піна SpringFoam
Тканина/ Матеріал — Жакард
Сегмент — Для будь-якого віку
Індекс жорсткості — 5/5
НАГРУЗКА — Максимальне навантаження До 140 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матраци |
| Вид жорсткості | Середні |
| Висота, см | 21 см |
| Довжина, см | 190 см |
| Додаткові характеристики | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн, решта суми - накладеним платежем. Або повна оплата на розрахункову карту ПриватБанк. |
| Доставка/Оплата | Товар продається з передоплатою . Передоплата - 600 грн, решта суми - накладеним платежем. Або повна оплата на розрахункову карту ПриватБанк. |
| Жорсткість | 5 |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце, кг | 140 |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Наповнювач | SpringFoam |
| Особливості | Ортопедичні,Стійкі до пиловому кліща,Двосторонні,Зима-Літо |
| Розмір (") | 70х: 70x190 см |
| Спальний розмір | Односпальні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безпружинні |
| Ширина, див | 70 см |
| Ефект "Зима-Літо" | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 760 ₴




