
Матрац МНОГОСЛІЙНИЙ 180х200 см ТЕРМОВИЙЛОК+ШЕРСТ,Висота 21 см, "GENOA", пружний TM Homefort Ортопедичний
14 518 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2030440
Повноцінний двосторонній ВИСОКИЙ двоспальний матрац, БЕЗРУЖНИЙ, розміром 180х200 см і Висота — 21 см, Модель — "GENOA" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичний ефектом. Ця модель великогоСЛойна, обладнана помимо Високоеластичний піни SpringFoam ще й шарами ТЕРМОВОГОЛОКА и ШЕРСТІ ) .
Матрас «Genoa» — це сучасна модель ортопедичного матраца, яка сприяє повному розслабленню спини під час відпочинку. Особливий комфорт забезпечують високоякісні матеріали, як-от: вовна, піна SpringFoam, термоповсть. Саме піна SpringFoam забезпечує достатню жорсткість і пружність матраца. А кілька додаткових прошарків Термоповсті та вовни (які є в складі виробу) пом'якшують твердість основи, а також забезпечують ефект зима-літо.
Прекрасна модель за дуже розумну ціну. А висота цієї моделі (21 см) ОПТИМАЛЬНО підходить для більшості моделей ліжок (не низько та не дуже високо).
Також треба зазначити, що ця модель витримує серйозні навантаження (до 150 КГ на одне спальне місце)! Тому успішно підходить повним або ролим користувачам.
Детальні характеристики:
Висота (см) — 21 см
ТИП — Безпружинний
Наповнювач Високоеластична піна SpringFoam, Термовалок, Вовна
Тканина - Матеріал Стрейч-жакард
Особливості — З ефектом "Зима-Літо"
Сегмент — Для будь-якого віку
Індекс жорсткості — 5/5
Максимальне навантаження — до 150 кг
У НАЛИЧІ У НАС ЕСТІ ТЯКИ ТИПОРАЗМІРИ:
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см) .
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 11 см)
(висота 16 см)
(висота 21 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, термоповсть |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Висота | 21 см |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Тип | Безпружинні |
| Особливості | З ефектом «зима-літо» |
| Індекс жорсткості | 5 / 5 |
| Сегмент | Для всіх віків |
| Висота (см) | 21 см |
| Максимальне навантаження | До 150 кг |
| Наповнювач | Високоеластична піна SpringFoam, Термовойлок, Вовна |
| Розмір (см) | 180х200 см |
| Тканина / Матеріал | Стрейч-жаккард |
| Ступінь комфорту | Жорсткий, Симетрична жорсткість |
- Ціна: 14 518 ₴



