
МАТРААС HomeFort "Вдалий-20" 160х200 см ВИСОТА — 20 см ОПТИМАЛЬНА! Ортопедичний БЕЗДРУЖИНHИЙ 2СПАЛЬНИЙ
10 045 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Двусторонний ВЫСОКИЙ Матрас для двоспального ліжка ( 160х200) і заввишки - 20-21 см - "Вдалий" від ТМ Homefort (Україна) з ортопедичний ефектом. Чудовий товар за дуже розумну ціну. Цей типорозмір — ОПТИМАЛЬНИЙ ПЗ ВИСОТЕ та підійде для більшості моделей ліжок (не низько та не дуже високо).
Детальні характеристики:
Висота (см) — 21 см
ТИП — Безпружинний
Наповнювач — Високоеластична піна SpringFoam, Вовна
Тканина - Матеріал Жакард
Сегмент — Для будь-якого віку
Індекс жорсткості — 5/5
Максимальне навантаження — До 140 кг
ТАКОЖ У НАЛИЧІ У НАС ЕСТ ІНШІ ТИПРАЗМІРИ :
розмір 70х190 см і розмір 70х200 см
(висота 10 см)
(висота 15 см)
(висота 20 см)
розмір 80х190 см і розмір 80х200 см
(висота 10 см).
(висота 15 см)
(висота 20 см)
розмір 90х190 см і розмір 90х200 см
(висота 10 см)
(висота 15 см)
(висота 20 см)
розмір 120х190 см і розмір 120х200 см
(висота 10 см)
(висота 15 см)
(висота 20 см)
розмір 140х190 см і розмір 140х200 см
(висота 10 см)
(висота 15 см)
(висота 20 см)
розмір 160х190 см і розмір 160х200 см
(висота 10 см)
(висота 15 см)
(висота 20 см)
розмір 180х190 см і розмір 180х200 см
(висота 10 см)
(висота 15 см)
(висота 20 см)
розмір 200х200 см
(висота 10 см)
(висота 15 см)
(висота 20 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homefort |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | Піна |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, Sping Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Висота | 20 см |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
- Ціна: 10 045 ₴





