
ЯРКИЙ, РОЗВИВальний БІЗІ КУБ!!! 24 активні елементи 30*30*30 см (розвивальна іграшка, оригінальний подарунок)
3 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Пропонуємо до Вашої уваги яскравий, якісний ігровий комплекс із десятками реальних переваг. Найкраща іграшка для РОЗВИТЯ і дозвілля малюків від 8 міс. до 3-4 років.
БізіКуб — дитяча іграшка нового покоління. Якщо Вам потрібен оригінальний подарунок — цей варіант саме для Вас!
Конкретно ця модель — розмір 30*30*30, має до 24 активних елементів.
!!! Терміни відправлення — 3-5 днів після оформлення замовлення та часткової оплати на 400 грн
Можливо додати якісь елементи за Вашим бажанням!
Ви також можете самі скомплектувати свій бізі куб, вибрати кольори й елементи під замовлення. За бажанням можемо додати ім'я дитини. Використовуємо тільки безпечні та екологічно чисті матеріали!
!!! ЗВЕРНІМОСЯ ВАШЕ ВВАГУ — ПОРОЖУЙСУ, ПЕРЕТ ЗАКАЗОМ, ПРИГОДУЙТЕ ТОЧНЕ НАЛИЧІ БІЗИКУБА І НУЖНИЙ ВАМ КОЛІР у нашого менеджера !!!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розвиваюча дошка |
| Вік | Від 6 міс до 4 років |
- Ціна: 3 250 ₴


